Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Leap YearRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0