Titles you rated
Drinking SoloRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0