Movies
Ratings
26
ThorRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 0.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 4.0
Secret in Their EyesRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 5.0