Movies
Ratings
68
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.5