Titles you rated
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Liar x LiarRated ★ 3.0
L-DK: Two Loves, Under One RoofRated ★ 3.5
Our Secret DiaryRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
The TranslatorsRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The PlotRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5