Series
Ratings
63
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Yeah, That's How It IsRated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5