Movies
Ratings
291
PersonaRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Suite FrançaiseRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
Sweet BeanRated ★ 3.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.0- The WindowRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.0
MagnoliaRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0- SawRated ★ 3.0
Tuck Me InRated ★ 3.5
The Midnight Meat TrainRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
PinaRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5