Titles you rated
- ObottyamakunRated ★ 5.0
- 세계테마기행 - 알로하! 하와이Rated ★ 5.0
- A Touch on Your CheekRated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 진화의 신비 독Rated ★ 5.0
 Touching YouRated ★ 5.0 Touching YouRated ★ 5.0
- 제국의 눈물Rated ★ 5.0
- 피핑라이프Rated ★ 5.0
 Love AroundRated ★ 5.0 Love AroundRated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 2017 시대탐구 청년Rated ★ 5.0
- South PacificRated ★ 5.0
- 세계테마기행 - 중국음식기행, 윈난Rated ★ 5.0
 Detective AliceRated ★ 5.0 Detective AliceRated ★ 5.0
 The Heaven Sword and Dragon SaberRated ★ 5.0 The Heaven Sword and Dragon SaberRated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 넘버스Rated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 인간탐구 욕망 호모 컨슈머리쿠스Rated ★ 5.0
- This Art Club Has a Problem!Rated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 한일강제병합 100년 특별기획 잊혀진 나라 13년Rated ★ 5.0
 March Comes in Like a LionRated ★ 5.0 March Comes in Like a LionRated ★ 5.0
- 花非花雾非雾Rated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 곤충 밀리미터의 세계Rated ★ 5.0