Movies
Ratings
58
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0