Titles you rated
Princess MononokeRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0