Titles you rated
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Mrs. Cop Season 2Rated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0