Titles you rated
Brave CitizenRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
The Deepest BreathRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Equalizer 3Rated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 5.0- PilotRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5