Series
Ratings
17
My Love Story!!Rated ★ 5.0- www.working!!Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- NORN9 노른+노넷Rated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
March Comes in Like a LionRated ★ 5.0- Dimension WRated ★ 5.0