Titles you rated
Love ScoutRated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
Old Enough! Season 1Rated ★ 3.5
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Super BandRated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 2.0- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 2.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0