Movies
Ratings
100
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Cyborg SheRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.0