Titles you rated
Pitch PerfectRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
PandoraRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0