Movies
Ratings
25
OrphanRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Love So DivineRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 0.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.5