Movies
Ratings
536
ExitRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Haute CuisineRated ★ 4.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.5
Myeoneuri: My Son's Crazy WifeRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.5
Midnight Diner 2Rated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0