Movies
Ratings
145
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
La Femme NikitaRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Jenny, JunoRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5