Series
Ratings
31
Three DaysRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The LegendRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5