Movies
Ratings
25
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0