Movies
Ratings
323
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
IbelinRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
What Jennifer DidRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.5
Into the Deep: The Submarine Murder CaseRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Memories of a Murderer: The Nilsen TapesRated ★ 4.0
Capturing the Killer NurseRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0