Titles you rated
Semantic Error: The MovieRated ★ 0.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
In the Tall GrassRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 5.0
CarrieRated ★ 2.0
DownfallRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
LonglegsRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5- The ButcherRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Island of the Hungry GhostsRated ★ 3.0
Unholy WomenRated ★ 1.5