Titles you rated
Million Yen WomenRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Tong: MemoriesRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 2.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0