Titles you rated
Escape RoomRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 2.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
The FakeRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5