Titles you rated
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The PartyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0