Titles you rated
One Punch ManRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0- おっさんずラブ SPRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5