Movies
Ratings
311
The Skin I Live InRated ★ 3.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 5.0
FlightRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 2.0
Everybody Has SecretsRated ★ 0.5
EnchantedRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 4.0
Just MarriedRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
The Ghost WriterRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.0