Titles you rated
SicarioRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The DealRated ★ 0.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
ControllerRated ★ 2.5
Penny PinchersRated ★ 2.5
Super 8Rated ★ 2.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 2.0
Officer of the YearRated ★ 2.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.0
The CatRated ★ 2.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.0