Titles you rated
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Go Go Squid!Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 2.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5