Movies
Ratings
11
EqualsRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
People Like UsRated ★ 3.5
Queen MargotRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0