Movies
Ratings
519
12 StrongRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 5.0
AnnihilationRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
ShooterRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 5.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
FuryRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 3.5