Movies
Ratings
243
AladdinRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
UsRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
Why Did You Come to My HouseRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Before I FallRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 5.0
Moon YoungRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
A Special LadyRated ★ 2.0