Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
WantedRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0