Movies
Ratings
407
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 5.0
A House of DynamiteRated ★ 0.5
JokerRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.0
Enola Holmes 2Rated ★ 2.5