Movies
Ratings
405
The Truman ShowRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Planet of the ApesRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 2.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5