Movies
Ratings
505
WhiplashRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Meet the SpartansRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
First BloodRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5