Titles you rated
The Face ReaderRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5