Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
The LegendRated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.5