Titles you rated
Miss MermaidRated ★ 3.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
MonkRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
My Beautiful BrideRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
My Horrible BossRated ★ 5.0