Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
BORDERRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
- WhitechapelRated ★ 4.0
- WhitechapelRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0- WhitechapelRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 2.5
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0
Prince HoursRated ★ 1.0
HeartstringsRated ★ 1.0
The LegendRated ★ 2.0
JumongRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0