Movies
Ratings
296
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.5
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The RunawaysRated ★ 2.5