Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Mid90sRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0