Titles you rated
Slow VideoRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 4.5
My Scary GirlRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 3.0