Movies
Ratings
679
The OutlawsRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 4.0
RayRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
LionRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.0
FarinelliRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 2.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0