Titles you rated
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0