Movies
Ratings
68
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 0.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0