Movies
Ratings
56
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
HopeRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.5