Movies
Ratings
345
Romeo And JulietRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Annie HallRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
The InvasionRated ★ 3.0
BeetlejuiceRated ★ 3.5
EverydayRated ★ 3.5
The HostRated ★ 2.5
Paris, je t'aimeRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
A Late QuartetRated ★ 3.5
DittoRated ★ 3.5
RangoRated ★ 1.5
Parallel LifeRated ★ 3.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.0
The Lovely BonesRated ★ 4.0