Titles you rated
The MegRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
RampantRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5